wtorek, 12 luty 2019 15:19

Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża - VII. kolejka za nami

Napisała

O Puchar Burmistrza drugiej edycji rozgrywek zmagają się drużyny: Piekarnia ATU, Jager Team, Solidex, Meble Kania, FC Gromy, Dream Team, Husaria 1918, Pasjonaci Bieruń, Santander, Husaria Libiąż. Tytułu wywalczonego przed rokiem broni drużyna Solidexu.

Przypominamy terminy kolejek: 9 i 16 grudnia 2018r, 6, 13, 20, 27 stycznia br, 10, 17 i 24 lutego br.

Wyniki VII kolejki /10 lutego br./ Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża:

Jager Team - Dream Team 1:13 (0:7) Kamil Dzikowski 1 – Bartłomiej Kosowski 2, Benjamin Łuczak 2, Jakub Korba 5, Michał Grabowski 3, Rafał Koperniak 1

Pasjonaci Bieruń - Meble Kania 5:2 (1:0)  Łukasz Urbanek 3, Janusz Węglarz 2 – Kania Maciej 1, Ryszard Nędza 1

FC Gromy - Santander 18:7 (8:3) Jakub Waligóra 3, Palka Bartosz 5, Chylaszek Kamil 1, Mateusz Zejma 5, Krystian Zmarzły 1, Krystian Kułas 2, Paweł Wierzbic 1 – Sebastian Ślósarz 1, Paweł Gut 5, Damian Widło 1

FC Gromy-Jager Team 13:0 (3:0) Mateusz Zejma 6, Zmarzły Krystian 1, Jakub Waligóra 2, Sergiel Rafał 2, Palka Bartosz 2

Solidex - Piekarnia ATU 7:3 (2:1) Dariusz Wilczak 3, Jakub Bielawski 3, Konrad Bogacz 1 – Kacper Żbik 1, Michał Pałka 2 żółta kartka: Dariusz Wilczak – Mateusz Grochal

 

Klasyfikacja Strzelców:

26 – Jakub Korba (DreamTeam), Mateusz Zejma (FC Gromy)

23 – Dariusz Wilczak (Solidex)

11 – Łukasz Urbanek (Pasjonaci Bieruń),

10 – Bartosz Palka (FC Gromy),

9 – Jakub Waligóra (FC Gromy), Michał Grabowski (Dream Team)

8 – Piotr Śledziński (Husaria Libiąż)

7 – Łukasz Krawczyk (Husaria 1918), Kamil Chylaszek (FC Gromy), Paweł Gut (Santander),

6 – Sebastian Kocot (Piekarnia ATU), Krzysztof Wesecki (Meble Kania), Dominik Nędza (Meble Kania), Bartłomiej Kosowski (DreamTeam) Krystian Kułas (FC Gromy),

5 – Michał Opyd (Husaria Libiąż) , Krzysztof Borowy (Meble Kania), Janusz Węglarz (Pasjonaci Bieruń), Paweł Wierzbic (FC Gromy), Rafał Sergiel (FC Gromy), Konrad Bogacz (Solidex),

4 – Damian Kułaga (Husaria Libiąż), Przemysław Nowicki (FC Gromy), Przemysław Glistak (Husaria 1918), Zbigniew Horawa (Jager Team), Kamil Dzikowski (JagerTeam), Benjamin Łuczak (Dream Team), Jakub Bielawski (Solidex), Kacper Żbik (Piekarnia ATU)

3 - Łukasz Gut (Santander), Piotr Kulikowski (Pasjonaci Bieruń), Miłosz Ołpiński (Husaria 1918), Maciej Jaworski (Piekarnia ATU), Łukasz Kłeczek (Piekarnia ATU), Mirosław Pactwa (Meble Kania), Adam Noworyta (Piekarnia ATU), Tomasz Subel (Husaria Libiąż), Artur Oczkowski (Husaria 1918), Mateusz Węgorek (Solidex), Ryszard Nędza (Meble Kania), Michał Pałka (Piekarnia ATU), Damian Widło (Santander), Sebastian Ślósarz (Santander),

2- Kacper Policht (Santander), Maciej Krupnik (Husaria 1918), Grzegorz Zajas (Husaria Libiąż), Damian Gaudyn (Husaria 1918), Adrian Szafran (DreamTeam), Jakub Gulik (Husaria 1918), Patryk Rogowiec (Husaria 1918), Krystian Bicz (Piekarnia ATU), Damian Lickiewicz (Husaria Libiąż), Dariusz Czyszczoń (Dream Team),

1 – Arkadiusz Biesek (Husaria 1918), Mateusz Włoszek (Husaria 1918), Bartłomiej Zięba (JagerTeam), Jarosław Sandecki (DreamTeam), Piotr Janik (Piekarnia ATU), Mateusz Zoń (JagerTeam), Szymon Cholewa (DreamTeam), Partyk Nędza (Solidex), Kamil Pater (Solidex), Mariusz Szemiot (Dream Team), Grzegorz Bernaś (Pasjonaci Bieruń), Piotr Ślósarz (Santander), Piotr Rogalski (Pasjonaci Bieruń), Wojciech Wądrzyk (Pasjonaci Bieruń), Bartosz Nelec (Santander), Mateusz Dunaj (Solidex), Eryk Bochenek (Santander), Damian Gacek (Jager Team), Rafał Pacwa (Solidex) Rafał Koperniak, Maciej Kania (Meble Kania).

Info/Foto: UM Libiąż

 

 

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.