poniedziałek, 05 listopad 2018 01:59

Beata Nadzieja-Szpila burmistrzem Alwerni

Napisał

W drugiej turze wyborów startowali: Beata Nadzieja-Szpila i obecny burmistrz Tomasz Siemek. Ostatecznie to ta pierwsza zdobyła większe poparcie wyborców – uzyskała 52.80% głosów, podczas gdy Siemek miał 47.20%.

Tomasz Siemek wygrał w Alwerni, Brodłach i w Grojcu. Nadzieja-Szpila prowadziła w Kwaczale, Okleśnej, Regulicach i w Porębie Żegoty. 

Nowa burmistrz podziękowała mieszkańcom.

Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Alwernia, którzy poszli do wyborów, a szczególnie tym, którzy mi zaufali. Przed nami dużo pracy, ale wspólnie zrealizujemy nasze plany – napisała Beata Nadzieja-Szpila na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Swoim wyborcom podziękował również Tomasz Siemek.

Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom naszej gminy, którzy oddali na mnie swój głos. Niestety, trochę zabrakło. Nie zawsze się wygrywa, ale każda porażka czyni nas silniejszymi.
Gratuluję Pani Beacie – znamy się długo, mam nadzieje, że będzie dobrym burmistrzem. Nasza gmina jest dobrze przygotowana do dalszego rozwoju. Myślę, że Pani Beata to wykorzysta – napisał Tomasz Siemek.

Anna Piątkowska-Borek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.