Reklama-Budzow-lekarz
Turystyka

Turystyka (67)

Transfery lotniskowe w klasie VIP - dla kogo?

Ponad 5 800 000 podróżujących zostało obsłużonych w 2017 roku na lotnisku Kraków Balice. Dużą grupę pasażerów stanowią osoby podróżujące w standardzie VIP. To przede wszystkich zagraniczni turyści i kontrahenci biznesowi. I właśnie dla tych grup powstała usługa transferu lotniskowego ekskluzywnym samochodem klasy premium.

Czytaj dalej...

Odwiedź Bocheńszczyznę i zgarnij zniżki!

W drugi weekend września br. Starostwo Powiatowe w Bochni zaprasza na „Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego”. To wyjątkowe wydarzenie, odkrywa swoje piękno, nie tylko przed mieszkańcami ale i turystami. Zapraszając do zwiedzania zabytków organizatorzy wspólnie z hotelami, rastauracjami i kawiarniami, proponują spędzenie weekendu ze zniżkami.

Czytaj dalej...

Bezpieczne wakacje na kolei

Więcej patroli Straży Ochrony Kolei w pociągach, na stacjach i szlakach kolejowych, częstsze kontrole tzw. dzikich przejść, akcje ulotkowe na przejazdach i samochody mobilnego centrum monitoringu w terenie – tak funkcjonariusze SOK nadzorują bezpieczne podróże w czasie trwających wakacji.

Czytaj dalej...

Lato z POLREGIO

Nad morze, w góry, nad jezioro i do puszczy – w wakacje POLREGIO oferuje swoim pasażerom ponad 300 połączeń do miejscowości letniego wypoczynku. Turyści i wczasowicze mają do wyboru dodatkowe połączenia sezonowe oraz kursy całoroczne. Pociągami największego polskiego przewoźnika wygodnie można dostać się zarówno do najpopularniejszych kurortów, jak i do mniej znanych, ale równie atrakcyjnych miejsc oraz do sześciu sąsiadujących z Polską krajów.

Czytaj dalej...

Wybierasz się na urlop? Pamiętaj o nowych przepisach!

Rozpoczęły się wakacje. Za moment wiele osób wyruszy na upragnione urlopy. Jednak, aby przebiegły one bez niechcianych niespodzianek, warto zadbać o kilka rzeczy jeszcze przed wyjazdem. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że od 1 lipca będą obowiązywać nowe przepisy o imprezach turystycznych. Sporo nowości dotyczy w nich podróżnych.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA