Mądry Natalia

Mądry Natalia

11 lutego br. na pływalni „Delfin” w Wadowicach zorganizowano finały powiatowe w pływaniu drużynowym oraz indywidualnym w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady. Startowało około 300 zawodniczek i zawodników.

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Tomice w Okręgu Wyborczym nr 8, zarządzono na dzień 14 kwietnia br.

 

Info: UG Tomice

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu informuje, że do 31.12.2020r. realizuje projekt pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie żywieckim (IV)” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia osób młodych do 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie żywieckim.

Starostwo Powiatowe w Żywcu informuje, że w związku z realizacją inwestycji pn. „Rozbiórka istniejącego i budowa nowego obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej nr 1439 S w km  18+088 w miejscowości Glinka w Gminie Ujsoły”, w dniu 20 luty 2019 r. od godz. 8.00 na przedmiotowym obiekcie zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Z uwagi na prace serwisowe po stronie Ośrodka Informatyki oraz Ministerstwa Cyfryzacji, nie będzie możliwości składania wniosków o wydanie dowodów osobistych drogą elektroniczną od środy 27 lutego br.

19.02.br. w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się uroczyste przekazanie małopolskim policjantom 33. edukacyjnych walizek narkotykowych. Walizki wyposażone są w imitację środków psychoaktywnych i przyrządów służących do ich ukrycia oraz zażywania.

Strona 1 z 689