Rajd samochodowy? I owszem Wyróżniony

piątek, 08 grudzień 2017 10:35

Już jutro wieczorem na ulicach Krosna rywalizowali będą między sobą pierwsi zawodnicy 29. Rajdu Podkarpackiego.

W pierwszej kolejności na starcie zameldują się uczestnicy 4. Rundy DISLA POLSKA Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia oraz 4. Rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS. Dzień później na trasie rajdu do zawodników rozpoczętych w sobotę kompetycji dołączą kierowcy startujący w 7. Rundzie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS. W niedzielę ściganie odbędzie się na terenie Gminy Wojaszówka.

Z pewnością rywalizacja będzie zacięta, gdyż przeglądając listę zgłoszeń wyłowić można nazwiska kierowców związanych z motorsportem. W Rajdzie Okręgowym spotkają się „górale” Marcin Wilusz (Wicemistrz Polski w klasie A/PL-Clio w GSMP 2017) i Marcin Wrona. Zazwyczaj ścigają się w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. W sobotę i niedzielę natomiast pojadą w Rajdzie Podkarpackim.

Wśród zgłoszonych do udziału w zawodach odnaleźć można także Karola Krupę (Wicemitrz Polski w Grupie N w GSMP 2017), który zasiądzie na fotelu pilota Wojciecha Sochy. Załoga wystartuje tylko w niedzielę podczas Konkursowej Jazdy Samochodem. Jedno nazwisko, rozpoznawalne przede wszystkim dla kibiców żużla, to Janusz Kołodziej, który będzie rywalizował w Super KJS-ie.

Zapowiadają się zatem bardzo emocjonujące zawody. Zapraszamy do uczestnictwa licząc, że pogoda będzie sprzyjała ściganiu się.

Tekst: Paweł Fiejdasz

fot.: Paweł Fiejdasz

(red)

(red)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA