Marzena Gitler

Marzena Gitler

21-22 lutego Dąbrowę Tarnowską odwiedzi mobilna wystawa Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon. Wystawę za darmo może obejrzeć każdy. Mobilna wystawa zatrzyma się na parkingu przy Urzędzie Miasta.

19 lutego nowym prezesem miejskiej Spółki NOVA, która w Nowym Sącz prowadzi składowisko odpadów komunalnych, został dotychczasowy rady miejski z Koalicji Nowosądeckiej, Krzysztof Krawczyk. Wiceprezesem spółki został Dawid Bednarski. W zwiąku z powołaniem na stanowisko, rady Krawczyz złożył mandat. 

Akademia Sandecja dołączyła do projektu PZPN związanego z certyfikowaniem szkółek piłkarskich w naszym kraju. 

Gmina Tymbark zaprasza na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się 1 marca. 

Urząd Gminy Tymbark oraz Szkoła Podstawowa w Tymbarku, Zespół Szkół im. KEN w Tymbarku zapraszają do udziału w turnieju strzeleckim, którego podsumowanie będzie częścią Gminnych Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Tymbarku. 

16 lutego pierwsze konkursowe skoki na śniegu oddali zawodnicy UKS Gorce repezentujący wiodący klub KS Chochołów. Zawody BGK SKI PLATINIUM CUP w 173. Rocznicę Powstania Chochołowskiego rozegrano na nowych skoczniach w Chochołowie, a dwa dni później skakali w lidze szkolnej w Zakopanem.

Strona 1 z 424