Reklama-Budzow-lekarz
Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka (121)

Powódź w Małopolsce. Straty idą w dziesiątki milionów.

Wojewoda małopolski Piotr Ćwik spotkał się wczoraj, 25 lipca w Nowym Targu z włodarzami małopolskich samorządów, które najbardziej ucierpiały wskutek ostatnich ulew i powodzi. Na spotkaniu podsumowano działania ratownicze oraz wstępnie zinwentaryzowane szkody.

Czytaj dalej...

Pieniądze do wzięcia z ZUS - nawet 500 tysięcy złotych!

ZUS ogłosił konkurs dla przedsiębiorców na dofinansowanie projektów poprawiających warunki pracy. Od 16 lipca, można składać wnioski. Kwoty dofinansowania sięgają od 10 tysięcy do 500 tysięcy złotych. Program adresowany jest do wszystkich firm, a poziom dofinansowania został zróżnicowany ze względu na rodzaj przedsiębiorstwa.

Czytaj dalej...

Najmocniejszy demagnetyzer z Polski - ProDevice ASM240

Demagnetyzer ASM240 powstał w oparciu o długoletnie doświadczenie inżynierów DISKUS Polska i jest kontynuacją degaussera ASM120. W sposób bezpieczny i całkowicie nieodwracalny niszczy dane z nośników magnetycznych nawet o wysokiej koercji.  Umożliwia to generowane przez urządzenie silne pole magnetyczne o mocy 20.000 Gauss (2T) – ta między innymi cecha czyni go najbardziej efektywnym degausserem na rynku światowym.

Czytaj dalej...

Branża budowlana łapie zadyszkę? Deweloperzy wstrzymują inwestycje

Część deweloperów wstrzymuje się z inwestycjami, bo koszty budowy są obecnie za wysokie - powiedział PAP dyrektor ds. rozwoju w e-bazanieruchomosci.pl Maciej Górka. Dodał, że w przypadku budownictwa mieszkaniowego wzrost cen ma określony "próg bólu", który uzależniony jest od siły nabywczej.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA