Gdów: wyjechali na podbój Francji Wyróżniony

Młodzi piłkarze Gdovii Gdów wraz z trenerami i opiekunami wyjechali na Międzynarodowy Turniej Piłkarski „Avenir Urlich Reme 2018” w Challans we Francji.

Szkółka Piłkarska „Młoda Gdovia” będzie jedynym klubem reprezentującym nasz kraj. Zaproszenie zostało skierowane dla dwóch drużyn oraz ich trenerów i opiekunów. Zarówno dla Klubu Sportowego jak i trenerów, a najbardziej dla młodych piłkarzy, jest to niepowtarzalna szansa na udział w międzynarodowych rozgrywkach tej rangi.

Mistrzostwa w Challans po raz pierwszy zostały zorganizowane w 2012 roku. Obecnie są one jednymi z 10 najlepszych we Francji. Odbywają się pod patronatem FIFA i UEFA. W tegorocznej edycji Turnieju weźmie udział 48 drużyn (ponad 1000 młodych zawodników) min. z Rosji, Niemiec, Holandii, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Tunezji, Maroka i Francji. Rozgrywki prowadzone będą w dwóch kategoriach wiekowych: Kategoria U 11 (roczniki 2008 i 2007) oraz Kategoria U13 (roczniki 2006 i 2005).

Info/foto: UG Gdów

Manuel Langer

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA