wtorek, 7 maja 2019 09:55

Puchar Polski Kick Boxing - kolejna seria medali dla wielicko-gdowskiej ekipy

Autor Manuel Langer

4 maja w Sieprawiu odbył się Puchar Polski w Kick boxingu kadetów w formule light-contact oraz Mistrzostwa Małopolski Kick Boxingu juniorów i seniorów w formule light-contact. Wielicko-Gdowską Szkołę Walki Prime reprezentowało 10 zawodników, którzy zdobyli 8 medali.

Złoty medal w kategorii juniorek do 50 kg zdobyła Aleksandra Kucharz. Srebrne medale zdobyli: Mateusz Kucharz (kadet -63kg), Tomasz Zachara (kadet +47 kg), Filip Suder (kadet -57 kg), Dominika Niemiec (kadetka -42 kg).

Brązowe medale zdobyły Kinga Konieczny i Emilia Wójcik w kategorii kadetek do 50 kg oraz Szymon Oblacinski w kategorii kadetów do 63 kg.

Klub reprezentowali również Mikołaj Drożdz oraz Zofia Urbaniec.

Wyjazd został dofinansowany ze środków finansowych miasta i gminy Wieliczka, gminy Gdów oraz przy wparciu firmy Stalco.

Info/foto: mat. pras.