piątek, 21 wrzesień 2018 15:40

Przedszkole "Bajka" w Choczni już otwarte!

Napisała

18 września br. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni miało miejsce uroczyste otwarcie nowego oddziału przedszkolnego "Bajka" przez dyrektora Daniela Mastka.

12.10 (piątek) godz. 17.30 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie

czwartek, 20 wrzesień 2018 09:29

Andrychów. Wystawa malarstwa Stanisławy WOJTYNA

Napisała

Mieszkanka Wodzisławia Śląskiego, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu, maluje i pisze. Jej malarstwo wyróżnia się własnym stylem, imponuje odwagą w poszukiwaniu nowych rozwiązań formalnych i technicznych, zadziwia swobodą w posługiwaniu się różnymi technikami malarskimi takimi jak: akwarela, olej, akryl, collage oraz jej własne odkrycie – kompozycje z wylewanych i odciskanych farb stanowiących podkład pod obrazy przedstawiające tajemniczy, pełen niedopowiedzeń świat z pogranicza fantazji i realizmu.

środa, 19 wrzesień 2018 16:09

Za tydzień w Andrychowie koncert SŁAWOMIRA

Napisała

26.09 (środa) godz. 20.00 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Andrychowie ​4.10 (czwartek) godz. 18:00 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie

Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskie oraz Zarząd Stowarzyszenia Mieszkańców Dolany na Sportowo i Ludowo, zapraszają na uroczystość otwarcia Placówki Wsparcia Dziennego "Dolandia" w Stanisławiu Dolnym 496, która odbędzie się jutro - 20 września br. o godz. 12:00.

W niedzielę 9 września w Barwałdzie Górnym oddano do użytku i poświęcono wyremontowaną Remizę OSP. Zmiany jakie tutaj zostały dokonane zaskoczyły wszystkich mieszkańców. To już nie tylko siedziba  druhów ale prawdziwe centrum wioski, z której będą mogły korzystać wszystkie pokolenia od maluchów po seniorów.

Wyremontowali już 80 km dróg i ciągle nie mają dosyć. Zarząd Powiatu w Wadowicach złożył wniosek do Urzędu Wojewódzkiego o dofinansowanie modernizacji drogi powiatowej Bachowice-Spytkowice.

Strona 1 z 43

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA