Z okazji Mikołaja i zbliżających się świąt Bożego Narodzenia z inicjatywy wójta Bernarda Stawiarskiego, gmina Chełmiec zakupiła 1055 paczek świątecznych za około 74 tys. zł, którymi są obdarowywani seniorzy, dzieci niepełnosprawne oraz dzieci z rodzin dysfunkcyjnych mieszkający na terenie gminy Chełmiec.

poniedziałek, 10 grudzień 2018 12:24

Chełmiec: Po prezenty na Jarmark

Napisała

Gmina Chełmiec zaprasza na Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Galerii Trzy Korony. Na zwiedzajacych przygotowano ponad 70 stoisk ze smakołykami i prezentami oraz koncerty. Jarmark odbedzie się od 14 do 16 grudnia.

poniedziałek, 10 grudzień 2018 11:43

Stary Sącz na liście Pomników Historii

Napisała

Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek na uroczystej gali „100 Pomników Historii na Stulecie Odzyskania Niepodległości” w Teatrze Narodowym w Warszawie odbierze dziś z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy rozporządzenie uznające Stary Sącz za Pomnik Historii.

Walkę z czasem i trudnymi warunkami atmosferycznymi stoczyli w sobotę strażacy w miejscowości Kokuszka w powiecie nowosądeckim. W oddalonym od drogi domu znajdowała się poszkodowana kobieta.

Poważny wypadek w miejscowości Łazy Biegonickie w powiecie nowosądeckim. Samochód osobowy wylądował w rowie. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Niestandardowe metody zachęcania dzieci do czytania i warsztaty teatralne – to część projektu "Aktywni i kreatywni", zrealizowanego przez Powiatową i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Starym Sączu.

piątek, 07 grudzień 2018 15:15

Gm. Chełmiec: Rocznicowe obchody w Marcinkowicach

Napisała

6 grudnia w Zespole Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach obchodzono 104. rocznicę Bitwy pod Marcinkowicami.

Wczoraj zawodnicy Klub Sportowy Sandecja Nowy Sącz wraz z członkami Stowarzyszenia Kibiców Sandecji odwiedzili małych pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu i przekazali im mikołajkowe upominki.

piątek, 07 grudzień 2018 12:13

Krynica-Zdrój: Wigilia dla samotnych

Napisała

Burmistrz Krynicy-Zdroju zaprasza na spotkanie przy opłatku wigilijnym osoby samotne.

piątek, 07 grudzień 2018 11:15

Kryniczanie pomogą bezdomniakom

Napisała

W dniach 15-22 grudnia w Pasażu Krynickim (poziom -1) prowadzona będzie zbiórka karmy dla bezdomnych psów oraz kotów wolno żyjących. O wsparcie dla zwierzaków proszą członkowie Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział w Tarnowie. 

Strona 1 z 28
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA