wtorek, 19 marzec 2019 12:19

Wojnarowa: Zwłoki w silosie do składowania trocin

Napisała

Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z zakładów produkcyjnych w Wojnarowej w gminie Korzenna. We wtorek, 19 marca po godzinie 8, zauważono w silosie do składowania trocin niedającego oznak życia pracownika firmy. Okazało się, że mężczyzna nie żyje. 

Do tragicznego wypadku doszło w Wytwórni Patyczków do Lodów w miejscowości Wojnarowa. Pracownicy, rozpoczynający poranna zmianę zauważyli leżącego na dnie silosu mężczyznę. Natychmiast wezwano służby ratownicze.  

Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z sądeckiej komendy oraz miejscowej OSP, policja i pogotowie ratunkowe. Strażacy pomogli wydobyć z silosu mężczyznę po czym przekazali go załodze pogotowia. Ratownicy nie podjęli próby przywrócenia mężczyźnie czynności życiowych, ponieważ stwierdzili jego zgon.

Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności śmierci mężczyzny. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze na miejscu zdarzenia. Ciało 48-letniego mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zmarły mężczyzna był 48-letnim mieszkańcem Wojnarowej.

 

Info: Policja

Joanna Frydrych

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.