środa, 17 październik 2018 11:12

Stary Sącz: o włos od tragedii. Ogrodzenie przebiło drzwi samochodu [ZDJĘCIA]

Napisała
Wypadek w Starym Sączu. Wypadek w Starym Sączu. PSP Nowy Sącz

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w miejscowości Stary Sącz. Samochód osobowy z impetem uderzył w ogrodzenie. Siła uderzenia była na tyle silna, że drewniana część ogrodzenia przebiła drzwi od strony kierowcy.

Do wypadku doszło dzisiaj około godziny 3.20 na ulicy Piłsudzkiego. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Alfa Romeo wypadł z jezdni uderzając w płot posesji znajdującej się przy drodze. Następnie po uszkodzeniu ogrodzenia powrócił na jezdnie. Pojazd znajdował się na kołach blokując jeden pas ruchu. W pojeździe podróżowały trzy osoby, które opuściły pojazd przed przybyciem straży na miejsce zdarzenia i nie uskarżały się na żadne dolegliwości – informują strażacy z PSP Nowy Sącz.

Na miejsce zdarzenia przyjechała również karetka pogotowia. Na szczęście po przebadaniu pasażerów i kierowcy okazało się, że nikt nie doznał poważnych obrażeń.

 

Źródło: PSP Nowy Sącz

 

Aleksandra Bieniek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.