Mądry Natalia

Mądry Natalia

W dniu 10 listopada br w Wiejskim Domu Kultury w Soblówce odbyła się impreza pod nazwą  „Kapuśnica wciąż zachwyca”. Spotkanie odbyło się w ramach projektu p.n. „Ziemia wykarmi tradycję” współfinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w Warszawie, w ramach programu Kultura – Interwencje 2018 Etno-Polska.

W Żywcu odbył się Międzygminny Mecz Karate – shotokan, którego celem było wdrożenie młodego narybku karate do rywalizacji. Zawodnicy rywalizujący w konkurencjach układów technik kata mieli trudny orzech do zgryzienia, albowiem w tej konkurencji rywalizacja odbywa się w kategorii open, niemniej większość medali trafiła do Arawashi.

Kino Centrum w Wadowicach zaprasza na KinoMam czyli nowy projekt dedykowany mamom z małymi dziećmi – od niemowlaka do 3 lat.

Wójt Gminy Lanckorona i Gminna Rada Seniorów zapraszają wszystkich mieszkańców sołectw Izdebnik i Podchybie, ze szczególnym uwzględnieniem seniorów na spotkanie z policjantem i strażakiem w środę 21 listopada o godz.18 w Domu Strażaka w Izdebniku.

Strona 1 z 774
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA