Nowocześniejsze urządzenia sygnalizacyjne, nowa nawierzchnia drogi i nowe tory zapewnią sprawniejsze i bezpieczniejsze przekraczanie przejazdów w Pisarach, Niegoszowicach i w Krakowie. Inwestycje PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. między Krzeszowicami a Krakowem zapewnią szybsze i wygodniejsze podróże na trasie E30 Katowice – Kraków.

środa, 19 wrzesień 2018 14:39

Wyścig kolarski w gminie Michałowice

Napisał

Rozmowa z wójtem gminy Michałowice Antonim Rumianem o wyścigu kolarskim Tour de Cracovia Amatorów.

Komenda Policji Powiatowej i zrozpaczeni rodzice poszukują 8-letniego Michała Szostka. Niepełnosprawny chłopczyk wyszedł dzisiaj, o 18.30 z przedszkola w Skawinie przy ulicy Sikorskiego. Od tej chwili kontakt z Michałem się urwał. Ani rodzice, ani policja nie wie, gdzie on może przebywać.

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 13:43

Znamy wstępną przyczynę wypadku w Owczarach

Napisała

Wczoraj w miejscowości Owczary (powiat krakowski) doszło do tragicznego wypadku. Motolotniarz wraz z pasażerką spadli na ziemię. Niestety mężczyzna zmarł na miejscu.

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w miejscowości Przeginia (powiat krakowski). Motocyklista zderzył się z ciężarówką.

piątek, 07 wrzesień 2018 14:53

Wypadek w Skawinie. Piesza w ciężkim stanie

Napisała

Poważny wypadek w Skawinie (powiat krakowski). Samochód ciężarowy potrącił pieszą.

Do groźnie wyglądającego wypadu drogowego doszło we wsi Rybna (powiat krakowski). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. W jednym z nich wybuchł pożar.

Budowa stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz tworzenie i realizowanie działań proekologicznych, w tym służących poprawie efektywności zużycia energii elektrycznej, to cele współpracy zainicjowanej przez TAURON i Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice. List intencyjny w tej sprawie został podpisany we wtorek 4 września podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju.

Strona 1 z 38

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA