Wczoraj około godziny 19.00 na drodze wojewódzkiej nr 961 przed rondem „Klin” w Bukowinie Tatrzańskiej, wracający po służbie policjant z Zakopanego zauważył leżącą na poboczu, potrąconą sarnę. Zatrzymał się, aby sprawdzić stan zwierzęcia, udzielić pomocy.

Mężczyzna w poniedziałek tj. 5 listopada przebywał w Ostrowie Wielkopolskim, skąd miał powrócić do miejsca zamieszkania. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Obecnie zaginiony może przebywać na terenie Krakowa.

piątek, 16 listopad 2018 15:24

Sprawdź, jaki kupujesz węgiel

Napisał

Od 4 listopada br. węgiel dostępny w sprzedaży musi spełniać wymagania jakościowe, zgodnie z wprowadzonym przez ministra energii rozporządzeniem. Oznacza to koniec z niekontrolowaną sprzedażą węgla bardzo złej jakości. Każdy klient podczas zakupu powinien otrzymać wiarygodną informację o rzeczywistych parametrach jakości tzw. czarnego złota.

W Słowacji, w części Tatrach Zachodnich, a dokładnie w rejonie szczytu Osobita polscy turyści znaleźli ludzkie zwłoki.

We wtorek do zakopiańskich policjantów przyszła mieszkanka Zakopanego, która przyniosła znalezioną saszetkę. Jakież było zdziwienie funkcjonariuszy, kiedy oprócz rzeczy osobistych i pieniędzy, w środku znaleźli... charakterystyczny susz roślinny w kilku opakowaniach.

W poniedziałek nad ranem, w miejscowości Kościelisko, kierujący samochodem marki BMW stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w betonowo-kamienny murek. W wyniku uderzenia, 24-letnia pasażerka doznała poważnych obrażeń ciała.

czwartek, 15 listopad 2018 11:19

Rabka-Zdrój: Laur festiwalowy dla Angeliki

Napisał

Angelika Czyszczoń została laureatką, wśród pięciu osób w kraju, nagrodzona wyróżnieniem w kategorii wiekowej licealistów i studentów, na XIX Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka" 2018.

środa, 14 listopad 2018 19:05

Zmarł Paweł Zadarnowski, ratownik TOPR

Napisał

W niedzielę 11 listopada zmarł Paweł Zadarnowski.

środa, 14 listopad 2018 11:21

Rabka-Zdrój: Urodziny Ojczyzny

Napisał

Rabczańskie obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozpoczęły się na cmentarzu parafialnym przy ul. Orkana. Ich uczestnicy na grobach żołnierzy I i II wojny światowej złożyli wiązanki kwiatów i odmówili modlitwę. Władze miasta reprezentowali wiceburmistrz Robert Wójciak, radni, obecny był burmistrz elekt Leszek Świder, przedstawiciele służb mundurowych, organizacji i stowarzyszeń społecznych. Warty honorowe przy grobach pełnili harcerze z Rabki-Zarytego - Gromada Zuchowa Leśne Duszki.

Strona 1 z 55
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA