×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
poniedziałek, 12 luty 2018 14:05

Weź udział w biegu ulicznym razem z Robertem Korzeniowskim!

Napisał

Jesteś zabiegany? Znajdź czas na treningi, bo już 16 czerwca wystartuje Run 4 Life! Wybierz swój dystans i spotkajmy się starcie!

Biegamy w dobrym rytmie

To już szósty bieg uliczny w ramach Tauron Life Festival Oświęcim, ale pierwszy pod nową nazwą – Run4Life. Rywalizacja na popularnych dystansach: 2,5 km, 5km i 10 km odbędzie się w sobotę 16 czerwca w Oświęcimiu, a weźmie w niej udział m.in. nasz mistrz olimpijski Robert Korzeniowski oraz trenerka gwiazd – nasza wyjątkowa ambasadorka Ada Palka.

Blisko 20 km tras

Podobnie jak w roku poprzednim, trasy biegu poprowadzą uczestników ulicami Osiedla Zasole. W organizację wydarzenia ponownie włączyło się Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau, dzięki czemu jednym z etapów Run4Life będzie „Odcinek Pamięci”, którego trasa biegnie wzdłuż Miejsca Pamięci.

  • Bieg na rolkach – start godz. 10:00, limit czasu – 25 min
  • Bieg rodzinny – start godz. 10:00, limit czasu – 25 min
  • Bieg 5 km, start godz. 10:30, limit czasu – 80 min
  • Bieg 10 km, start godz. 10:30, limit czasu – 80 min

Pula nagród
Jak co roku dla zwycięzców w kategoriach open i kategoriach wiekowych przygotowaliśmy nagrody – zarówno pieniężne, jak i nagrody rzeczowe w postaci wejściówek na sobotni koncert finałowy Tauron Life Festival Oświęcim. Bieg na 5 km – nagroda za I miejsce 800 zł, za II 700 zł, za III 600 zł. Bieg na 10 km – nagroda za I miejsce 1000 zł, za II 900 zł, III 800 zł*

Pakiety startowe
Z każdą edycją biegu staramy się uatrakcyjnić pakiety startowe, które przygotowaliśmy dla biegaczy. W tym roku z pewnością osoby, które zapiszą się na bieg i opłacą swoje uczestnictwo otrzymają: koszulkę, techniczną, worek dla biegaczy oraz upominki ufundowane przez sponsorów. Szczegółową zawartość pakietów startowych podamy wkrótce.

Zapisy na stronie http://www.run4life.pl/bieg/

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.