poniedziałek, 15 kwiecień 2019 15:31

Krzyszkowice. Mężczyzna utopił się w rzece

Napisała

W piątek 12 kwietnia miało miejsce tragiczne zdarzenie. Strażacy zostali poinformowani o mężczyźnie, leżącym w strumieniu. Mimo to, że pomoc nadeszła szybko nie udało się uratować mężczyzny.

W dniu 12 kwietnia zastępy straży zostały wezwane do mężczyzny leżącego w korycie rzeki twarzą w kierunku dna. Z relacji osób znajdujących się w pobliżu miejsca zdarzenia wynikało, że mężczyzna wpadł do cieku wodnego kilka minut przed zgłoszeniem do służb ratowniczych. Strażacy ewakuowali poszkodowanego z wody na skraj koryta i rozpoczęli zewnętrzny masaż serca oraz sztuczną wentylację. Skorzystano również z defibrylatora. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ZRM, ratownik medyczny podjął decyzję o odstąpieniu od dalszego prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Na miejsce zdarzenia wezwano lekarza rodzinnego w celu stwierdzenia zgonu. W akcji udział brały zastępy PSP Myślenice oraz OSP Krzyszkowice.

Info: KPP Myślenice

Loteria Orlen
Joanna Frydrych

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.