piątek, 19 październik 2018 14:48

„Bezpieczna droga do szkoły” w Woli Mieleckiej

Napisała

Blisko setka dzieci z Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej wzięło udział w lekcji wychowawczej w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Zajęcia poprowadzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przy asyście Józefa Piąteka, Wójta Gminy Mielec oraz Małgorzaty Jastrząb, dyrektor szkoły.

piątek, 19 październik 2018 14:37

Gm. Mielec: Rekordowe wsparcie na inwestycje

Napisała

 

Bieżący rok okazał się rekordowy w wysokości pozyskanych środków zewnętrznych związanych z przebudową infrastruktury komunalnej w Gminie Mielec. 

piątek, 19 październik 2018 14:27

Mielec: Odznaczenia dla zasłużonych dla miasta

Napisała

17 października br. w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Mielcu wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wręczyła odznaczenia państwowe blisko 60 osobom zasłużonym dla miasta.

Do podkarpackich powiatów i gmin trafiły kolejne środki na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. 11 października w Mielcu samorządowcy otrzymali promesy na łączną kwotę 3,5 mln zł.

czwartek, 18 październik 2018 17:10

Gm. Mielec: Lepsze warunki do nauki

Napisała

17 października w Zespole Szkół w Podleszanach oddano do uzytku nowe sale lekcyjne, zaplecze sanitarne oraz techniczne. Nowe pomieszczenia powstały w części budynku wykorzystywanego dotychczas jako mieszkanie komunalne. Oddanie lokali do użytkowania połączono z uroczystą akademią przygotowaną przez nauczycieli i uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

czwartek, 18 październik 2018 11:44

Mielec: Kto śledzi Kapinosa?

Napisała

Pełniący funkcję prezydenta i kandydat na włodarza Mielca wieczorem poinformował policję i media o tym, że… jest inwigilowany.

wtorek, 16 październik 2018 15:13

Mielec: Nagrody dla nauczycieli

Napisała

W Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyła się uroczysta gala z okazji Święta Edukacji Narodowej. 27 nauczycieli z mieleckich szkół i przedszkoli prowadzonych przez miejski samorząd otrzymało Nagrody Prezydenta Miasta Mielca. 

wtorek, 16 październik 2018 14:53

Mielec: Rusza budowa kolejnego mostu na Wisłoce

Napisała

12 października od symbolicznego wbicia łopat oficjalnie ruszyły prace przy budowie drugiego mostu na Wisłoce w Mielcu. 

„Postanowiliśmy zaskarżyć decyzję Ministra Środowiska, oddalającą nasze odwołanie od Pozwolenia Zintegrowanego z czerwca 2018 roku.” poinformował 11 października mielecki Kronospan.

Strona 1 z 42

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA