2 i 3 grudnia we Wrocławiu odbyły się uroczystości z okazji w 70. rocznicę zamordowania przez komunistycznych oprawców, czterech działaczy Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość": Ludwika Marszałka, Jana Klamuta, Stanisława Dydo i Władysława Ciska.

piątek, 07 grudzień 2018 15:34

Dębica: Magiczne poduchy po raz trzeci wspomogą WOŚP

Napisane przez

W tym roku już po raz trzeci w Galerii Dębickiej będzie można „wychuchać” sobie najskrytsze marzenie. Cały dochód z akcji „Szyjemy magiczne poduchy na miarę WOŚP” trafi na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której finał odbędzie się 13 stycznia 2019.

piątek, 07 grudzień 2018 12:35

Sylwester miejski w Dębicy

Napisała

Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębica i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców na sylwestrową zabawę na Rynku, gdzie przy największych hitach disco polo i muzyki tanecznej wspólne powitamy Nowy Rok. Zagrają  zespół Hit Boyz oraz DJ Shany.

piątek, 07 grudzień 2018 12:16

Dębica: Setki zabawek od dzieci dla dzieci

Napisała

Zakończyła się zbiórka zabawek organizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy pn. „Dzieci - dzieciom - zbiórka zabawek dla dzieci z rodzin korzystających ze wsparcia MOPS”.

piątek, 07 grudzień 2018 11:10

Dębica: Nowy komendant PSP

Napisała

4 grudnia br. nowym komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy został mł. bryg. Marcin Radzik.

czwartek, 06 grudzień 2018 17:04

Serce dla dzieciaków przywieźli na motorach

Napisała

1 grudnia już po raz ósmy w eskorcie policji przez Dębicę przejechała parada Mikołajów.

T.Lab – kolejna (po Safo) dębicka grupa teatralna zadebiutował na scenie Domy Kultury Śnieżka w 29 grudnia 2016 w spektaklu własnego autorstwa cZŁOwiek. Tworzą ją obecnie: Kinga Kania, Patrycja Serafin, Maria Socha, Aleksandra Występek, Natalia Zaręba. W ciągu dwóch lat zespół przygotował kolejne sztuki, doczekał się nagród i wyróżnień. Jego członkowie przygotowywali też monogramy. Z instruktorką grupy, Dominiką Migoń rozmawia Marzena Gitler.

W dniach 7-9 grudnia miał miejsce finał kolejnej edycji Szlachetnej Paczki – ogólnopolskiego projektu charytatywnego organizowanego przez Stowarzyszenie „Wiosna”.  W weekend darczyńcy przekazali wolontariuszom paczki i prezenty, które następnie trafiły do rodzin i osób w potrzebie. To kolejny raz kiedy Szlachetna Paczka połączyła szerokie grono ludzi w rejonie Dębicy.

 

13 grudnia o godzinie 20:00 w DKiK "Kosmos" można obejrzeć sztukę „be.to.NOWA legenda” dębickiego młodzieżowego teatru T.Lab.

Strona 1 z 43
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA