22 listopada br. o godz. 18.00,  w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Trzebini, odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy członków i sympatyków Fotoklubu "Fotografia dla wolności. Fotografia dla niepodległości" w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W całym regionie ruszyła rekrutacja chętnych do udziału w programie Małopolski Tele-Anioł dedykowanego samotnym i przewlekle chorym pacjentom. Uczestnicy projektu zostaną objęci zdalną opieką medyczną i w łatwy sposób będą mogli skontaktować się z fachowcami czuwającymi nad ich zdrowiem i bezpieczeństwem.

piątek, 16 listopad 2018 14:13

Libiąż: poznajesz ten telefon?

Napisała

11 listopada do Komisariatu Policji w Libiążu uczciwy znalazca przyniósł telefon HTC z ramką koloru biało-niebieską odnaleziony w Libiążu przy ul. 11 Listopada.

środa, 14 listopad 2018 14:45

Noc z książką w chrzanowskiej bibliotece

Napisała

W najbliższy piątek (16.11)  Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza na nocne wydarzenie, czyli "Noc z książką" o wszystkomówiącym tytule: „Osobliwy Dom Pani Peregrine”. Imprezę przewidziano dla uczniów 3. najstarszych klas szkół podstawowych.

wtorek, 13 listopad 2018 14:01

Forum Regionalne w Chrzanowie - zaproszenie

Napisała

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza na II Forum Regionalne, które odbędzie się 15-16 listopada. W czwartek prelegenci wystąpią w murach chrzanowskiej książnicy, a w piątek  na terenie Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec. Uczestnicy mogą zgłaszać się jeszcze do 14 listopada br. w bibliotece.

czwartek, 08 listopad 2018 15:06

Chrzanów: II Forum Regionalne już za tydzień!

Napisała

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza na II Forum Regionalne, które odbędzie się 15-16 listopada br.

środa, 07 listopad 2018 14:20

Obchody Święta Niepodległości w Trzebini

Napisała

11 listopada br. burmistrz Trzebini zaprasza na uroczyste obchody Święta Niepodległości: o godz. 10:00 na trzebińskim Rynku oraz od godz. 12:00 na plac przy ulicy Ochronkowej gdzie: odbędą się pokazy sprzętu wojskowego, zorganizowano; wojskowy tor przeszkód dla dzieci, mini strzelnicę, przejazdy sprzętem wojskowym

środa, 07 listopad 2018 13:50

Konkurs plastyczny CHRZANOWSKIE MIKOŁAJE

Napisała

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Stowarzyszenie Ceramika bez granic ogłasza jednoetapowy konkurs plastyczny na wykonanie oryginalnej rzeźby przestrzennej z gliny przedstawiającej postać św. Mikołaja. Termin nadsyłania prac konkursowych mija z dniem 30 listopada br. (decyduje data stempla pocztowego)

wtorek, 06 listopad 2018 14:00

Nowa sala gimnastyczna w Myślachowicach

Napisała

Dzieci, młodzież oraz mieszkańcy Myślachowic i okolicznych miejscowości, zainteresowani aktywnym uprawianiem sportu, będą mogli korzystać z nowiutkiej sali gimnastycznej i boiska wielofunkcyjnego. W budynku o wymiarach 29,9 m na 17,7 m oraz powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 884 m2, znalazły się między innymi: boisko wielofunkcyjne (do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej oraz piłki nożnej), szatnie, umywalnie, pomieszczenia techniczne i magazyn. Zagospodarowano również teren wokół sali gimnastycznej, gdzie wykonano parking, drogi dojazdowe i chodniki oraz urządzono tzw. małą architekturę.

Strona 1 z 47
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA