Historyk z Chrzanowa jest piątym opiekunem lokalnych "perełek". Pod jego pieczą będą zabytki sakralne oraz cmentarze. Legitymację wręczył mu w piątek 7 grudnia wicestarosta chrzanowski Bartłomiej Gębala.

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

Kadeci kl. 1b Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini zkolili się w JW nr 2771 – 5 batalionie dowodzenia im. gen. broni Stanisława HALLERA w Rząsce.

3 grudnia br. o godzinie 14.00 odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym pn. „Szpital Przyszłości”.

W piątek Sąd Rejonowy w Chrzanowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 24-letniej mieszkanki Krakowa. W prokuraturze kobieta usłyszała zarzut wyłudzenia pieniędzy metodą na „policjanta” oraz posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych w postaci amfetaminy. 

poniedziałek, 03 grudzień 2018 15:15

Chrzanowskie kino „Sztuka” - repertuar w grudniu

Napisała

Chrzanowskie Kino "Sztuka" przygotowało bardzo ciekawy repertuar na ostatni miesiąc br.:

piątek, 30 listopad 2018 15:21

Chrzanów. Zmiana rozkładu jazdy linii 32a

Napisała

ZKKM informuje, że od dnia 3 grudnia 2018 roku (poniedziałek) wprowadzona zostanie następująca zmiana w rozkładzie jazdy linii 32a:

22 listopada br. odbyła się uroczystość, podczas której Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej wręczył awanse na wyższe stopnie oraz odznaczenia funkcjonariuszom pełniącym służbę w trzebińskim zakładzie karnym.
Podczas uroczystości awanse na wyższe stopnie służbowe otrzymało szesnastu funkcjonariuszy. Kolejni trzej otrzymali odznaczenia resortowe.

Strona 1 z 50
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA