Krzysztof Szot: Chcieć, to móc! Wyróżniony

środa, 31 październik 2018 12:17

4 listopada w II turze wyborów na stanowisko burmistrza Czchowa zmierzą się ze sobą Krzysztof Szot, sołtys Będzieszyny oraz obecny burmistrz Czchowa, Marek Chudoba.

Czy mieszkańcy Czchowa oczekują zmiany na stanowisku burmistrza? Trudno powiedzieć. Obaj kandydaci uzyskali w pierwszej turze wyborów bardzo zbliżony wynik. Krzysztofa Szota poparło 44% mieszkańców (dostał 1826 głosów), a urzędującego burmistrza 48% (2013 głosów). Trzeci z kandydatów – Krzysztof Olchawa praktycznie w tej rozgrywce się nie liczył. Tak więc w II turze wszystko jest możliwe.

Kim jest Krzysztof Szot, dlaczego zdecydował się kandydować, co chciałby zrealizować i jakim chciałby być burmistrzem opowiada w „Przedwyborczej rozmowie na Rękawce” przeprowadzonej w redakcji Głos24 na ul. Rękawka 17.

(red)

(red)

Aktualizacja: środa, 31 październik 2018 14:31
Oceń ten artykuł
(10 głosów)

Skomentuj

1 komentarz

 • Link do komentarza Maria piątek, 02 listopad 2018 07:22 napisane przez Maria

  Jak mniemam prowadzący jest z komitetu wyborczego Pana Szota? Tok myślenia Chudoba 48%, czyli ponad połowa mieszkańców gminy Czchów jest za zmianą, czyli grubo ponad 60% Polaków jest przeciw Pis?
  Panie Krzysztofie, chcieć to nie zawsze (albo raczej rzadko) móc, trzeba jeszcze coś potrafić, mieć doświadczenie w samorządzie, zarządzaniu ludźmi (błagam tylko proszę nie pisać że jako sołtys ma Pan wystarczające doświadczenie)
  Na koniec jeszcze tylko takie małe pytanie: Ile głosów zdobył by Pan Krzysztof Szot jako kandydat "Szot" na burmistrza a nie jako kandydat Pis na burmistrza?

 1. Więcej na GŁOS24
 2. BIZNES
 3. STYL ŻYCIA
 4. ZDROWIE I URODA
 5. MOTORYZACJA
 6. KULTURA
 7. SPORT
 8. TURYSTYKA
 9. EDUKACJA
 10. POLITYKA