piątek, 09 listopad 2018 12:42

Łapanów: VI. edycja Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję” za nami

Napisała

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie, odbyła się VI. edycja wojewódzkiego Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję” – konkurencja IX – Dekoracja z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę – branża budowlana. Konkurs jest organizowany przez Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Wyniki będą ogłoszone na dorocznej Gali Kształcenia Zawodowego, która odbędzie się w pod koniec 2018 roku.

Konkurs składał się z części praktycznej. Miał formę konkurencji drużynowych. W konkursie wzięło udział 11 drużyn – po dwie osoby w drużynie, z następujących szkół: Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych – Mszana Dolna, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II – Krynica Zdrój, Zespół Szkół im. Św. Kingi w Łącku, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 30 w Krakowie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II  w Łapanowie, Zespół Szkół nr 4 w Olkuszu, Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie, Zespół Szkół im. Ks. Józefa Tischnera w Dobczycach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku, Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie.

Info/Foto: Starostwo Powiatowe w Bochni

 

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.