Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej poszukują kierowcy, który w miniony wtorek około 21.30 w Bielsku-Białej na ul. Komorowickiej, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 39-letniego mężczyznę.

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który strzelał do przechodniów z kuszy.

Blisko 3 promile alkoholu miał w organizmie 43-letni kierowca Opla. Mężczyzna został zatrzymany przez świadka zdarzenia i przekazany w ręce policjantów z bielskiej drogówki.

Policjanci z komisariatu w Kobiernicach zatrzymali 14-latka, który odpalił petardę położoną na parapecie okna Posterunku Policji w Kozach. Poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie nieletni spowodował szkody, które sięgają 1,5 tysiąca zł. Za swój czyn zatrzymany odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 16-letniego bielszczanina. Napastnik zaatakował na ulicy swojego rówieśnika. Dotkliwie go pobił, a następnie okradł.

Począwszy od 23 maja 2019 roku, przez ponad trzy tygodnie, oczy całego futbolowego świata skierowane będą na Polskę – gospodarza Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Wszystkich, którzy chcieliby aktywnie wesprzeć organizację turnieju, PZPN zaprasza do udziału w Programie Wolontariatu. Elektroniczna rekrutacja ochotników została uruchomiona w poniedziałek 17 września.

Koło Terenowe nr 24 Polskiego Związku Filatelistów w Czechowicach-Dziedzicach opracowało okolicznościową kartę pocztową i znaczek pocztowy poświęcony uroczystości odsłonięcia Pomnika Wolności.

Jak co roku- Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia zakłada pomoc charytatywną. W zeszłym roku był kalendarz i dochód przekazany dla Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. W tym roku jest to książka autorstwa sędzi w stanie spoczynku Urszuli Bożałkińskiej pt. „ONA, ON i WOJNA". Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia zaprasza na uroczysta premierę książki w piątek 23 listopada br. do Zamku Książąt Sułkowskich o godzinie 17.

wtorek, 13 listopad 2018 13:49

Bielsko-Biała: UWAGA! ćwiczenia

Napisała

Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że w dniach 14 - 15 listopada br. (termin zapasowy 16 listopada br.) Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje krajowe ćwiczenie RENEGADE-SAREX 18/II.

Strona 1 z 51
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA