wtorek, 13 luty 2018 16:03

Wilkowice. XI Puchar Magurki im. Arcyksiężnej Marii Teresy Habsburg

Napisała

W związku z brakiem warunków śniegowych do przeprowadzenia zawodów w styczniu br., organizator przełozył start XI Pucharu Magurki na dzień 17 lutego br.

Tegoroczne zawody narciarskie będą zaliczane do Pucharu Polski PZN Amatorów.
Biuro zawodów będzie czynne od godziny 8.00 w budynku sędziowskim na polanie startowej.
Start grup młodzieżowych zaplanowany jest na godzinę 10.00, a biegu głównego na godzinę 12.00. Dystans w biegu głównym dla pań wynosi 7,5 km, a dla mężczyzn 10 km. W grupach młodzieżowych od 500 do 2000 m w zależności od kategorii wiekowej (szczegóły w regulaminie). Start w zawodach jest bezpłatny.

Każdy z zawodników otrzyma gorący posiłek. Organizator zapewnia bezpłatny transport zawodników na miejsce startu z parkingu przy ul. Harcerskiej (parking nad zbiornikiem wodnym). Istnieje możliwość wypożyczenia nart w wypożyczalni – skirajbit.pl
Warunkiem udziału w zawodach jest rejestracja udziału oraz wypełnienie i dostarczenie Organizatorowi w dniu zawodów wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej.

Uwaga. Organizatorzy ze względu na pojemność trasy oraz konieczność transportu zawodników na start ograniczają liczbę zawodników startujących w biegu głównym do 150. osób. Po osiągnięciu 150. zgłoszeń do biegu głównego lista startowa zostanie zamknięta.

Info: GOSiR Wilkowice

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.