czwartek, 13 grudzień 2018 09:51

Sucha Beskidzka: Zainteresowanie gazem jest spore

Napisał

Wypełniona do ostatniego miejsca (nawet stojącego) Sala Rycerska suskiego zamku jest potwierdzeniem ogromnego zainteresowania mieszkańców Suchej Beskidzkiej rozbudową sieci i przyłączami gazowymi. Mieszkańców Suchej Beskidzkiej nie trzeba już przekonywać do tego ekologicznego i wygodnego źródła ciepła.

Gdyby zapytać starszych mieszkańców Suchej Beskidzkiej, gdzie jest ulica Teresy Nieszczyńskiej, to zapewne wielu miałoby problem z udzieleniem takiej informacji. Niemal każdy wie natomiast, gdzie jest "Żabia". W pierwszej połowie lat 60-tych ubiegłego stulecia nazwa tej ulicy została zmieniona właśnie na T. Nieszczyńskiej.

Urząd Gminy w Budzowie informuje wszystkich mieszkańców, a w szczególności przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie naszej Gminy o dodatkowym naborze wniosków o przyłączenie do sieci gazowej.

piątek, 07 grudzień 2018 15:34

Sucha Beskidzka: Rozbudowa sieci gazowej

Napisał

Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zaprasza mieszkańców zainteresowanych korzystaniem z gazu ziemnego, na spotkanie z Dyrekcją Oddziału Zakładu Gazowniczego w Krakowie, które odbędzie się w poniedziałek, 10 grudnia 2018 r. o godz. 16:00 w Sali Rycerskiej Zamku Suskiego.

Od nowego roku nie zaparkujemy pod Urzędem Miasta w Jordanowie. Placówka wydała oświadczenie.

Urząd Gminy Budzów zaprasza mieszkańców gminy, którzy podczas Świąt czują się samotni na Uroczyste Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się dnia 20 grudnia o godz. 14.00 w budynku OSP w Jachówce.

wtorek, 04 grudzień 2018 16:48

Sucha Beskidzka: Kolędowanie z Anną Wyszkoni

Napisał

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej przy współpracy z Burmistrzem Suchej Beskidzkiej zorganizowała „Kolędowanie z Anną Wyszkoni”.

W zeszły czwartek w Budzowie (powiat suski) doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Samochód dostawczy potrącił mężczyznę kierującego ruchem.

O prawdziwym pechu może mówić zatrzymany w Krzeszowie (powiat suski) mężczyzna. Miał do odsiadki 10 dni, a za jazdę po pijanemu pójdzie siedzieć nawet na... 2 lata. 

Strona 1 z 42
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA