czwartek, 10 styczeń 2019 13:36

W Makowie Podhalańskim 30-latek wpadł z narkotykami. Grozi mu 10 lat

Napisała
W Makowie Podhalańskim 30-latek wpadł z narkotykami. Grozi mu 10 lat KPP Sucha Beskidzka

Nawet 10 lat grozi mieszkańcowi Makowa Podhalańskiego, w którego mieszkaniu znaleziono prawie 3 kilogramy marihuany.

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim wraz z policjantami Wydziału Kryminalnego KPP w Suchej Beskidzkiej wykonując czynności do prowadzonego postępowania w sprawie narkotykowej, dokonali przeszukań pomieszczeń mieszkalno-gospodarczych 30-letniego mieszkańca Makowa Podhalańskiego.

W trakcie tych działań ujawnili susz rośliny oraz wysuszone krzewy konopi o łącznej wadze prawie 3 kilogramy. Ponadto ustalono, że ujawnione w lipcu oraz wrześniu na terenie Makowa Podhalańskiego uprawy konopi indyjskich w ilości 18 krzewów, również należały do tego mężczyzny.

Wczoraj prokurator przedstawił mu zarzuty uprawy konopi oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.  

Prokurator na wniosek Policji zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe.

 

 

 

Źródło: KPP Sucha Beskidzka

Aleksandra Bieniek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.