poniedziałek, 31 grudzień 2018 09:59

Sucha Beskidzka: Bezpłatna godzina na basenie

Napisał

Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka informuje mieszkańców Suchej Beskidzkiej, że w 2019 roku w Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej nadal realizowane będą dwa programy rekreacyjne tj. „Pływanie dla zdrowia" - program skierowany do dzieci oraz „Jesteśmy nadal aktywni" przeznaczony dla emerytów i rencistów.

W związku z powyższym Burmistrz Miasta zaprasza do bezpłatnego korzystania z basenu jedną godzinę dziennie od poniedziałku do soboty (z wyłączeniem niedziel) od dnia 2 stycznia 2019 roku dzieci do lat 12, w tym dzieci do lat 7 wraz z rodzicem lub prawnym opiekunem, oraz emerytów i rencistów.

 

Wstęp:

  • dzieci - za okazaniem legitymacji szkolnej; w przypadku dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do szkoły, za okazaniem dowodu tożsamości rodzica lub prawnego opiekuna;
  • emeryci i renciści - za okazaniem legitymacji emeryta/rencisty, świadczenia przedemerytalnego, z dowodem tożsamości.

 

 

Informacji udziela Referat Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Suchej Beskidzkiej,

tel. 33 874 95 47,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Kryta Pływalnia w Suchej Beskidzkiej, ul. Zielona 1, tel. 33 874 55 30, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Info: UM Sucha Beskidzka

Mateusz Łysik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.