Poszukując mieszkania w Krakowie, dobrze zdecydować się na wygodną lokalizację, która pozwoli na szybkie połączenia z centrum miasta oraz z innymi miejscami na mapie miasta. Jedną z najbardziej polecanych dzielnic, które uznawane są za dogodne, prestiżowe i najbardziej zielone, jest Krowodrza.

Poniżej prezentujemy list od czytelnika, który porusza sprawę stanu jednej z krakowskich ulic:

Już od poniedziałku, 24 września, w związku ze zbliżającym się nowym rokiem akademickim, wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

środa, 19 wrzesień 2018 12:32

Konferencja przed Tour de Cracovia

Napisał

17 września na Hali Stulecia Cracovii odbyła się konferencja prasowa przed IV Tour de Cracovia Amatorów, który odbędzie się 22 września w Więcławicach Starych. W konferencji udział wzięli Ireneusz Raś - Poseł na Sejm RP, koordynator projektu, Zbigniew Klęk- Dyrektora Sportowego, Piotr Tomana- Ambasadora Tour'u oraz Pani Beata Mazurek - Prezes Ego Power Lab.

W poniedziałek, 24 września o godz. 12:00 w Auli Głównej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbędzie się premierowy pokaz filmu dokumentalnego „Pochwała z Bejrutu” autorstwa Michała Bisa. Student AGH przedstawia w nim historię polskich lokomotyw wyprodukowanych w latach 70. XX wieku w Poznaniu i zakupionych przez Koleje Libańskie.

Krakowski MOPS zachęca seniorów do skorzystania z ośrodków wsparcia i klubów samopomocy w ramach akcji „W sile wieku”. Placówki oferują zajęcia, które dostosowane są do zainteresowań mieszkańców oraz ich stanu zdrowia.

wtorek, 18 wrzesień 2018 15:47

Próba uprowadzenia dziewczynek w Krakowie

Napisała

W Krakowie niezidentyfikowany mężczyzna miał zaczepić dziewczynkę, kiedy ta wracała ze szkoły. Próbował ją nakłonić, aby poszła z nim do domu. Sprawą zajęła się już policja.

Dzisiaj obecnie urzędujący prezydent przedstawił swoich kandydatów do Rady Miasta w nadchodzących wyborach samorządowych. Są wśród nich obecni Radni, jak i działacze społeczni i aktywiści.

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 14:52

Krakowski Salon Sztuki już w październiku

Napisał

Już za niespełna miesiąc rozpocznie się Krakowski Salon Sztuki: wystawa w Pałacu Sztuki, na której swoje prace zaprezentuje 116 krakowskich artystek i artystów. W trakcie Salonu jury wybierze laureatów nagród (łączna pula to 50 tysięcy złotych), a całość wydarzenia zwieńczy sobotnia aukcja umożliwiająca zakup prezentowanych dzieł.

Strona 1 z 105

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA